blog.rebelia.cz

Rebelský blog, který vás baví!

Rebélie! O mně a proč vznikl tento web

Ahoj, jmenuji se Jiří Paulas a moji vášní se v posledních letech stal zdravý životní styl. Stravuji se vegansky, mám moc rád raw food a dělám všemožné věci, které mi dělají radost, tedy i tyto stránky. Mimo jiné se věnuji posilování, kalistenice, duchovnu, počítačům, hudbě a dalším mnoha věcem. :) Doufám, že tento web přinese užitečné informace mnoha lidem. piggy1-590x440[1]  Mým snem je být svobodný a spokojený sám se sebou. Pro někoho naivita, pro mě něco, co mi dává smysl. Věřím, že každý může žít šťastně a spokojeně.

„mír a láska je utopie pouze pro ty, co opravdový mír a lásku v sobě ještě nenašli“ – Revolta

Veganství a vůbec všechny ty věci, které k tomu patří, mi velmi pomáhají v osobním růstu. Dávat je více než brát, a proto se chci podělit s tím, co vím, a co nevím a zajímá mě to, najít a podat ve srozumitelné formě, aby z toho měli užitek i ostatní. I když mě nesmírně baví psát tento web a dělal bych to i zadarmo, věnuji tomu mnoho času, který bych chtěl využít na maximum. Proto zde naleznete také „reklamy“ na různé produkty. Píšu zde uvozovky záměrně, neboť to nejsou ani tak reklamy jako mé osobní doporučení, kde kupovat veškeré věci, o kterých tu píšu v top kvalitě a u ověřeného prodejce. piggy2-590x440[1] Začínám od nuly s několika málo texty, ale budu web neustále doplňovat a aktualizovat, dokud z něj nebude velká síť mikro stránek o nejrůznějších zdraví prospěšných věcech, dobrotách, duchovnu, apod.

„myslím, že život ve lži i když je pohodlnný, nebude nikdy skutečný, svobodný a smysluplný“ – Revolta

Časem bych rád do tohoto projektu zapojil více lidí, aby se obsah rozrůstal rychleji. Máte-li zájem o psaní kvalitního obsahu o zdraví, veganství a všeho, co k tomu patří, zkuste mě kontaktovat, třeba se domluvíme. ;-)